Szanowni Państwo, Rodzice i opiekunowie uczniów.

Zgodnie z decyzją Rządu RP od 25 maja 2020 r. możliwa będzie realizacja zajęć opiekuńczo – wychowawczych dla uczniów klas I – III.

Uruchomienie zajęć opiekuńczo – wychowawczych (świetlicowych) będzie zgodne z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Edukacji Narodowej i Ministra Zdrowia.

W pierwszej kolejności z opieki skorzystają uczniowie, których obydwoje rodzice pracują.
W celu właściwego zorganizowania opieki nad uczniami proszę, by zainteresowani rodzice kontaktowali się z wychowawcami i szkołą (tel. 54 252 15 26).

Informuję, że nauczanie zdalne będzie kontynuowane na dotychczasowych zasadach.

DYREKTOR SZKOŁY
/-/ Danuta Kuczyńska

Informacje dotyczące organizacji zajęć, formularze i wytyczne znajdziecie poniżej.

Wytyczne GIS, MZ i MEN

Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii covid-19 w Szkole Podstawowej nr 1

Procedury wewnętrzne postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia COVID-19 w SP nr 1

Oświadczenie rodziców opiekunów, które uczęszcza na zajęcia opiekuńczo – wychowawcze organizowane w SP nr 1