Święto Babci i Dziadka to bardzo wyjątkowy dzień. To czas pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Z tej to okazji w naszej społeczności szkolnej 2 lutego 2016r. odbyła się wspaniała uroczystość z udziałem licznie przybyłych dziadków, rodziców i dzieci - które uczciły to wyjątkowe święto popisami artystycznymi. Miłych gości powitała Pani Dyrektor Danuta Kuczyńska, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom oraz zaprosiła do wysłuchania programu artystycznego specjalnie dla Nich przygotowanego przez uczniów klas I. Uczniowie pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowały bogatą część artystyczną dla swoich bliskich.
Po głównej uroczystości, która to odbyła się na dużej sali gimnastycznej goście udali się do poszczególnych klas. Tam przy słodkościach mogli zobaczyć swoje wnuczęta podczas krótkich inscenizacji przygotowanych specjalnie dla Nich. Nie zapomniano również o własnoręcznie wykonach upominkach. Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń i wspólnej zabawy.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków. Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

Relacja video