Samorząd Uczniowski klas I-III pragnąc wnieść swój wkład w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości w ramach działań upamiętniających rocznicę, zorganizował wystawę prac plastycznych w formie plakatów pod hasłem „Kocham Cię Polsko”. Autorami prac są uczniowie klas I-III i klasy specjalnej. Zorganizowano również gazetki i kąciki okolicznościowe o małej i dużej Ojczyźnie. Celem wystawy jest edukacja patriotyczna i obywatelska dzieci oraz pielęgnowanie polskości, idei niepodległości oraz tradycji narodowych, pobudzanie inwencji twórczej, wspieranie wychowania patriotycznego młodego pokolenia, podniesienie świadomości narodowej. Zapraszamy do oglądania wystawy.