Nagrodzeni uczniowie

Uczniowie klas I-III wzięli udział w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Wczesnoszkolnej. Szkolnym koordynatorem była p. Anita Gierszewska.

Uczniów przygotowywały panie: Maria Trząsalska, Małgorzata Dryś, Joanna Witczak, Agnieszka Kaczmarek i Marta Ciesielska.

Wyróżnieni uczniowie:

Konkurs czytelniczy:
Zofia Pijanowska kl. 3a,

Konkurs ortograficzny:
Kaja Sudomir 3a,
Barbara Janusz 3a.

Konkurs matematyczny:
Mikołaj Czerwiński 3a,
Adrianna Goździecka 3a,
Barbara Janusz 3a,
Kaja Sudomir 3a,
Uczniowie otrzymali medale, dyplomy i nagrody książkowe.
Pozostali uczestnicy

Konkurs plastyczny:
Pocztówka: Emilia Dąbrowska 1b,
Walentynka: Izabela Podolska 1b, Amelia Kruszyńska, Amelia Stawicka 2a, Katarzyna Jackowska 2b, Paulina Marczewska 2b, Julia Boniec 2b,
Zaproszenie: Julia Sieradzka 3a,
Znaczek: Amelia Stawicka 2a

Konkurs czytelniczy:
Alicja Drożdżewska 3b, Maja Kruszyńska 1b, Szymon Pyzdrowski 3b, Antonina Wachowska 3b, Dominika Wiecha 3b, Amelia Musiał 3a, Hanna Żelazek 3a.
Konkurs ortograficzny:
Alicja Drożdżewska 3b, Szymon Pyzdrowski 3b, Nikola Szymańska 3b, Dominika Wiecha 3b, Adam Mulararczyk 3b, Mikołaj Czerwiński 3a.

Konkurs Matematyczny:
Miłosz Benedykciński 2a, Witold Kaźmierski 3b, Kacper Korytkowski 3b, Weronika Nowakowska 3b, Szymon Pyzdrowski 3b, Maksymilian Szczerbiak 3b, Nikola Szymańska 3b, Szymon Wyrwa 3b, Zofia Pijanowska 3a, Hanna Żelazek 3a, Bartłomiej Marmurowicz 3a, Amelia Sikorska 3a, Wiktor Sekretarski 3a.

Konkurs plastyczny:
Pocztówka: Aleksandra Rogiewicz 3a, Lena Jabłońska 3b, Maja Kruszyńska, Szymon Pyzdrowski 3b, Antonina Wachowska 3b,
Walentynka: Barbara Janusz 3a, Lena Jabłońska 3b, Maksymilian Szczerbiak 3b.
Zaproszenie: Adrianna Goździecka 3a, Amelia Musiał 3a, Kacper Konarski 3a, Julia Sieradzka 3a, Wiktoria Żydczak 3a,
Znaczek: Hanna Żelazek 3a,

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY! I życzymy dalszych sukcesów!