Dzień Życzliwości

21 listopada ogłoszony został Dniem Życzliwości. W naszej szkole nie trzeba nikomu przypominać, aby wyróżniać się tą cechą od święta. Nasi uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły są życzliwi na co dzień. Skąd to wiemy? …

Każdy wyróżnia się uśmiechem, chętnie pomaga innym. Wszyscy włączają się w akcje charytatywne i niosą pomoc potrzebującym.
Aby jednak wyróżnić Dzień Życzliwości od innych dni, wolontariusze z „Podaj Łapę!” zorganizowali kawiarenkę. Przygotowali przepyszne kanapki, ciasta i smakołyki. Można było ich skosztować podczas przerw rozkoszując się ich smakiem. Cieszymy się, że wielu z Was nas odwiedziło i nas wspomogło.
W tym miejscu pragniemy podziękować wolontariuszom i ich rodzicom za pomoc w przygotowaniu kawiarenki.
Dodatkowo Wolontariat prowadził zbiórkę karmy. Uczniowie przynosili ją przez kilka tygodni rywalizując między klasami, która zbierze najwięcej. Łącznie zebraliśmy 174,69 kg karmy za co serdeczne dziękujemy uczniom i ich rodzicom. Zostanie ona przekazana wolontariuszom Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.