W dniu 30 listopada 2017 r., na małej sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z wyjątkowymi gośćmi. Naszą szkołę odwiedziły

psiaki ze swoimi opiekunami z Towarzystwa Przyjaciół nad Zwierzętami z Włocławka. Spotkanie zorganizował Wolontariat „Podaj Łapę!”. Jego celem było przekazanie zebranej karmy podczas Dnia Życzliwości. W spotkaniu uczestniczyli wolontariusze oraz przedstawiciele klas IV-VII i oddziałów gimnazjalnych. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się na czym polega społeczna opieka nad bezdomnymi zwierzętami, jakie są ich potrzeby, w jaki sposób funkcjonują, ile jest takich zwierząt, jak zaadoptować psiaka itd.

Panie z TOZ-u podziękowały nam za okazaną pomoc. Otrzymaliśmy dyplom pamiątkowy, ale także przywiozły dwa wory nakrętek, które zostały przekazane pani Magdalenie Ziółkowskiej na cele charytatywne.