"Na świętego Andrzeja,
dziewkom z wróżby nadzieja..."

W dniu 30 listopada 2017r.odbyły się w naszej szkole andrzejki. Najpierw uczniowie wróżyli w klasach na godzinach wychowawczych. Następnie po 3 i 4 godzinie lekcyjnej mogli skorzystać z usług wróżek i wróżbitów z klasy V c, którzy przygotowali zabawy dla społeczności uczniowskiej na korytarzu szkolnym. Były imiona dla dziewczynek i chłopców, zawody, wróżby z zapałek, lanie wosku, wróżby z kostek i kolorów. Dzieci przebrały się w stroje andrzejkowe i udekorowały stoły do wróżb.
Po południu cała klasa wzięła udział w dyskotece szkolnej, gdzie uczniowie ponownie świadczyli usługi w zakresie wróżenia. Uczniowie przygotowali słodki poczęstunek dla swoich rówieśników.