Jasełka - barwne przedstawienie o Bożym Narodzeniu na stałe wpisały się w kalendarz imprez organizowanych w naszej szkole.

W pieczołowicie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenerii młodzi aktorzy z klas 6b oraz 6d przedstawili sceny z narodzin Pana Jezusa. Wzruszający śpiew kolęd i pastorałek uświadomił wszystkim, iż okres Bożego Narodzenia należy do najpiękniejszych w ciągu całego roku. Jasełka wprowadziły publiczność w świąteczny nastrój a uczniowie za swój piękny występ zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Warto nadmienić, iż autorką scenariusza była p. Iwona Muszyńska, a aktorów przygotowywały panie: Beata Stawska – Kostrzak oraz Małgorzata Kruszczyńska. Po zakończonej części artystycznej odbyło się wręczenie dyplomów i nagród wyróżnionym w konkursach uczniom. Na uwagę zasługuje fakt, iż w konkursie plastycznym „ Historie biblijne Starego Testamentu” organizowanym przez p. Irenę Narewską nagrodzonych zostało aż 41 uczniów. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.