W czasie naszej domowej kwarantanny odbył się już po raz 4 konkurs plastyczny na Ozdobę wielkanocną z logo KDBS.

Mimo, że w zmienionej formie bo tym razem Online wpłynęło 14 prac uczniów naszej szkoły były to prace: Aleksandra Pawlaka kl.1a, Amelii Sikorskiej kl.5b, Dominika Smykowskiego k.7c, Mikołaja Rewersa kl.5b, Mateusza Ochmańskiego kl.6b, Jakuba Gołębiowskiego kl.6c, Jakuba Skrzypińskiego kl.6c, Mai Osińskiej kl.3c, Nadii Osińskiej kl.3c, Mai Osińskiej kl.1a, Miłosza Benedykcińskiego kl.1a, Łucji Pietrzak kl.1a, Patryka Krawczyńskiego kl.1a, Jakuba Pawlaka kl.7d.

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone po powrocie do szkoły. Wszystkim uczestnikom, rodzicom serdecznie dziękuję i gratuluję.

Karolina Sawicka opiekun SKO