Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. W tym roku odbyła się X jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla dzieci

"Bezpiecznie na wsi, nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz.” Jego celem było promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego.

Na konkurs wpłynęło 57 569 prac z 4118 szkół z terenów wiejskich. Prezentowały one wysoki poziom artystyczny i merytoryczny. Wyróżniały się szczególną pomysłowością i oryginalnością ujęcia tematyki konkursu.

• Na etapie wojewódzkim nasze uczennice zdobyły:
    Zuzanna Kwaśniak – wyróżnienie – klasa VII
  • Łucja Pietrzak – I miejsce – klasa I

Praca Łucji Pietrzak wzięła udział w etapie ogólnopolskim, gdzie dziewczynka otrzymała wyróżnienie Prezesa KRUS.

Laureatka etapu centralnego otrzyma nagrodę w postaci sprzętu multimedialnego. Serdecznie gratuluję laureatkom konkursu i życzę dalszych sukcesów.