2 października klasy IIb i IIIa wraz z klasa specjalną oraz paniami K.Sawicką, J.Wasierzyńską i S.Konarską- były na wycieczce tematycznej w Wieńcu. Uczniowie rozpoznawali drzewa, przypominali sobie warstwy roślinności leśnej, a także utrwalali

budowę grzybów i wyjaśniali jak prawidłowo je zbierać, żeby nie uszkodzić grzybni. Ruch na świeżym powietrzu doskonale zastąpił lekcję wychowania fizycznego. Zajęcia bardzo się dzieciom podobały. Dzięki uprzejmości jednej z mamy naszego ucznia udało się nam także zwiedzić nowe sanatorium Jutrzenka oraz Grotę Solę i Pijalnie wód. Pamiętaliśmy o zasadach dotyczących zachowania bezpieczeństwa podczas drogi oraz właściwego zachowania się w lesie.