6 października klasy IIb i IIIa były na wspaniałym przedstawieniu w teatrze impresaryjnym we Włocławku.
„ALICJA PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA” – to przedstawienie dla uczniów Szkół Podstawowych w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza i z Wrocławia. „Alicja jest dziewczynką, której ciągle przydarzają się niezwykłe przygody. Pewnego popołudnia przechodzi przez lustro w swoim domu i trafia do niezwykłej, magicznej krainy. Okazuje się, że rozgrywa się tam wielka partia gry w szachy obejmująca cały świat, a Alicja może wziąć w niej udział i zostać królową! Alicja przemierza wiele ciekawych miejsc, po drodze spotykając wiele postaci…”
Przedstawienie ubarwiły wspaniałe stroje, muzyka taniec i śpiew oraz rekwizyty. Nasi uczniowie i wychowawczynie były zachwycone. Był to już trzecie przedstawienie z repertuaru tego teatru na którym byliśmy i na pewno nie ostatnie.