6 grudnia jest dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony można było zobaczyć korytarzach i w klasach dzieci i nauczycieli ubranych na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach i świątecznych strojach.

Klasa Ia i IIIb odwiedziły z okazji tego święta salę zabaw Rio, gdzie wraz z paniami (J. Wasierzyńska, K. Sawicka, M. Ziółkowska) rozpoczęły ten wyjątkowy dzień.
W każdej klasie można było poczuć magiczną moc tego wyjątkowego święta. Podczas spotkania integracyjnego na szkolnych korytarzach śpiewaniu towarzyszył miły nastrój. Uczniowie klasy IIIb i klas starszych zaprezentowali wierszyki, piosenki, a także obiecali, że będą grzeczni i postarają się nie sprawiać kłopotu swoim rodzicom ani nauczycielom. Każdy uczeń naszej szkoły otrzymał upominek z rąk pani dyrektor, Mikołaja oraz małych pomocników. Ten miły nastrój utrzymaliśmy tego dnia bardzo długo. Dzięki rodzicom i ich zaangażowaniu niespodzianki czekały na naszych uczniów w klasach. Serdecznie dziękujemy.:)
Za przygotowanie tego wyjątkowego dnia były odpowiedzialne panie: K. Sawicka - klasy młodsze i p. L. Kania - klasy starsze.