sukces

W mijającym roku szkolnym czworo uczniów naszej szkoły: Michał Mendasik, Wiktoria Pikulska, Jędrzej Sawicki (wszyscy z klasy 7b) i Paulina Trawińska (uczennica klasy 7a) przystąpiło do konkursu matematycznego Liga Zadaniowa organizowanego przez UMK w Toruniu.

Uczniowie podjęli poważne matematyczne wyzwanie, aby przygotować się do udziału w konkursie. Na zajęciach koła matematycznego rozwiązywali z panią Sylwią Nycz zadania o różnorodnej tematyce. Wykazali się wiedzą i umiejętnością logicznego myślenia. Żadnego zadania nie zostawiali bez rozwiązania.
Następnie na trzech spotkaniach konkursowych zdobywali punkty w Lidze Zadaniowej.
Mamy sukces!!!!!
Jędrzej Sawicki zajął II miejsce, również Paulina Trawińska uplasowała się na II miejscu w Lidze Zadaniowej.
Laureatom składamy gratulacje i życzymy sukcesów w wielu matematycznych konkursach.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wytrwałą pracę i udział w konkursie.