Już są - nowe publikacje!!!!

Jakie, kto jest autorem??

Odpowiedź znajduje się poniżej

Kliknij i zobacz

Poniżej przedstawiamy ofertę fotograficzną od ''AGNES'' ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY AGNIESZKA BOCZYŃSKA

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !

29 września 2017 roku w naszej szkole odbędzie się jednodniowe Święto Tabliczki Mnożenia. Będzie to 7 edycja tej światowej akcji, a w naszej szkole po raz piąty. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów naszej szkoły się w dniach 27 - 28 marca 2017 r.

W poniedziałek (27.03) i wtorek (2803) uczniowie przychodzą do kościoła na godz. 11:00.

SZKOLNY KLUB MALUCHA "JEDYNECZKA"

Dyrekcja SP nr 1 w Brześciu Kujawskim i Grono Pedagogiczne mają zaszczyt zaprosić na cykliczne zajęcia adaptacyjne dla dzieci 6 i 7 letnich. Zapraszamy (18.02.17r., 25.02.17 r., 11.03.17 r) od godziny 10.00 do 12.00. Spotkania te będą doskonałą formą zabawy i edukacji dla najmłodszych połączone z

Ogłoszenie wyników konkursu organizowanego przez Szkolną Kasę Oszczędności pt.: „Bombka, ozdoba świąteczna z logo Kujawsko – Dobrzyńskiego Banku Spółdzielczego”

Zobacz wyniki

Informujemy, że zimowa przerwa świąteczna przypada w tym roku szkolnym w okresie od 23 grudnia 2016 r. do 1 stycznia 2017 r.