A A A

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !

 

28 września 2018 roku w naszej szkole odbędzie się jednodniowe Święto Tabliczki Mnożenia. Będzie to 8 edycja tej światowej akcji, a w naszej szkole po raz szósty. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Witam serdecznie zapraszamy na uroczystość wręczania nagród w gminnym konkursie "Ozdoba wielkanocna z logo KDBS", która odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. o godzinie 8.50 na małej sali gimnastycznej, podczas apelu z okazji Dnia Ziemi.

Załączamy listę osób wyróżnionych w konkursie

Szanowni Państwo!
Projekt naszej WZOROWEJ ŁAZIENKI bierze udział w konkursie.
Zapraszamy do głosowania - poprzez kliknięcie w link, lub skopiowanie adresu do swojej przeglądarki https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/1396

Głosy można oddawać codziennie do 21.06.2018 r.!!!!
Możecie zwiększyć szansę na wygranie konkursu. Jak? Na dwa sposoby:

Już są - nowe publikacje!!!!

Jakie, kto jest autorem??

Odpowiedź znajduje się poniżej

Kliknij i zobacz

Poniżej przedstawiamy ofertę fotograficzną od ''AGNES'' ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY AGNIESZKA BOCZYŃSKA

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !

 

29 września 2017 roku w naszej szkole odbędzie się jednodniowe Święto Tabliczki Mnożenia. Będzie to 7 edycja tej światowej akcji, a w naszej szkole po raz piąty. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com