Zastanawiacie się jak dotrzeć na egzamin ósmoklasisty? To nie problem.

Przedstawiamy nowy harmonogram dowozów dla dzieci, których rodzice zadeklarowali chęć uczestnictwa w zajęciach na terenie szkoły od dnia 25.05.2020 roku do 7.06.2020 roku.

Szanowni Państwo, Rodzice i opiekunowie uczniów.

Zgodnie z decyzją Rządu RP od 25 maja 2020 r. możliwa będzie realizacja zajęć opiekuńczo – wychowawczych dla uczniów klas I – III.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo,

SLO i SBS w Choceniu zaprasza

Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne przygotowują materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego, matematyki oraz języków obcych nowożytnych

Lekcje On-line

Witajcie! W poniedziałek 23.03.2020 r. Kujawsko-Pomorska e-Szkoła startuje z lekcjami transmitowanymi on-line dla klas 4-8 szkoły podstawowej.