Konkursy mitologiczny

Lubisz podróże jak Odyseusz? Jesteś tak piękna jak Afrodyta? A może masz wiedzę i mądrość Ateny? Jeśli tak to świetnie!! Możesz wziąć udział w Gminnym Konkursie Mitologicznym.

Mona Lisa

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału konkursie fotograficznym „Żywe obrazy”. Odtwórzcie wspólnie jedno z dzieł wielkich mistrzów malarstwa.

Uczymy się

Uwaga zmiana terminu zgłoszeń do konkursu!!! Srawdź!!!
Bardzo ciekawe i atrakcyjne nagrody czekają!!!

Szanowni Państwo,
zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19zostają wprowadzone zmiany w organizacji nauki w szkole po feriach:

Uwaga ważne

Szanowni Państwo, Rodzice, Opiekunowie dzieci,
zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2020. poz.1870) od 24 października 2020 r. zostają wprowadzone zmiany w organizacji pracy szkoły.

Uwaga ważne

W związku z nowymi obostrzeniami ogłoszonymi przez Premiera RP od 9 listopada 2020 r. uczniowie klas I - III przechodzą na zdalne nauczanie. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużone jest zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII.

Od poniedziałku 9.11.2020 r. wszyscy uczniowie uczestniczą w zajęciach zgodnie z planem na platformie TEAMS.

Prosimy wszystkich Państwa o współpracę i pomoc w zapewnieniu dzieciom jak najlepszych warunków uczestnictwa w nauce zdalnej.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Łokietka
ul. Królewska 21, 87-880 Brześć Kujawski