Serdecznie zapraszam do udziału w dwóch konkursach plastycznych zorganizowanych przez SKO:

1. Zimowy bałwan - technika dowolna, praca może być płaska lub przestrzenna - format dowolny.

2. Walentynka - praca może być płaska lub przestrzenna - format dowolny.

Prace należy przynosić do 8 lutego sala nr 5 do K. Sawickiej życzę owocnej pracy. Czekają super nagrody.

W Szkole Podstawowej Nr 1 w Brześciu Kujawskim przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki jest realizowany Program SPORTOWY TALENT. Program jest skierowany

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Brześcia Kujawskiego i okolic na spacer edukacyjny szklakiem mniejszości żydowskiej w naszym miasteczku, który odbędzie się

Wszystkich, którzy czują w sobie duszę artystyczną z klas starszych, serdecznie zapraszamy na zajęcia kółka plastycznego w każdy piątek na 6 godzinie lekcyjnej sala nr 5 . Zajęcia prowadzi p. K.Sawicka:)

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !

28 września 2018 roku w naszej szkole odbędzie się jednodniowe Święto Tabliczki Mnożenia. Będzie to 8 edycja tej światowej akcji, a w naszej szkole po raz szósty. Dzień ten ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Witam serdecznie zapraszamy na uroczystość wręczania nagród w gminnym konkursie "Ozdoba wielkanocna z logo KDBS", która odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. o godzinie 8.50 na małej sali gimnastycznej, podczas apelu z okazji Dnia Ziemi.

Załączamy listę osób wyróżnionych w konkursie

Szanowni Państwo!
Projekt naszej WZOROWEJ ŁAZIENKI bierze udział w konkursie.
Zapraszamy do głosowania - poprzez kliknięcie w link, lub skopiowanie adresu do swojej przeglądarki https://www.wzorowalazienka.pl/galeria/1396

Głosy można oddawać codziennie do 21.06.2018 r.!!!!
Możecie zwiększyć szansę na wygranie konkursu. Jak? Na dwa sposoby: