A A A
Powrót do szkoły

Szanowni Państwo,
zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19zostają wprowadzone zmiany w organizacji nauki w szkole po feriach:

Uwaga ważne

Szanowni Państwo, Rodzice, Opiekunowie dzieci,
zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2020. poz.1870) od 24 października 2020 r. zostają wprowadzone zmiany w organizacji pracy szkoły.

Uwaga ważne

W związku z nowymi obostrzeniami ogłoszonymi przez Premiera RP od 9 listopada 2020 r. uczniowie klas I - III przechodzą na zdalne nauczanie. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużone jest zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII.

Od poniedziałku 9.11.2020 r. wszyscy uczniowie uczestniczą w zajęciach zgodnie z planem na platformie TEAMS.

Prosimy wszystkich Państwa o współpracę i pomoc w zapewnieniu dzieciom jak najlepszych warunków uczestnictwa w nauce zdalnej.

Zajęcia z kodowania w ramach projektu Code Week 2020 odbywają się w środy  na 7 lekcji.

Zdjęcie grupowe

W poniedziałek i we wtorek w szkole będą robione zdjęcia klasowe.

Flaga Polski

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do włączenia się do projektu Pod biało-czerwoną, realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Łokietka
ul. Królewska 21, 87-880 Brześć Kujawski
tel./fax 54 252 15 26
e-mail: sp1@brzesckujawski.pl
www: http://sp1.brzesckujawski.pl

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com