Nagrodzeni uczniowie

Uczniowie klas I-III wzięli udział w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Wczesnoszkolnej. Szkolnym koordynatorem była p. Anita Gierszewska.

Praca konkursowa

W naszej szkole odbył się konkurs, który cieszył się dużym zainteresowaniem, a adresowany był do uczniów z klas 1 – 3. Zadaniem konkursowym było przedstawienie pięknego,

Święty Mikołaj

Wyniki konkursu fotograficznego "I Ty może zostać św. Mikołajem".

Pasowanie pierwszaków

Podczas uroczystości pasowania na pierwszaka już po raz trzeci, uczniowie naszej szkoły, którzy rozpoczynają swoją przygodę z edukacją otrzymali kolorowe upominki przygotowane przez firmę LPP oraz gminę Brześć Kujawski.

Uczniowie klas I-III odebrali nagrody, wyróżnienia, medale i dyplomy za udział w następujących konkursach:

Klasa II B i IIIB wraz z Wychowawcami miały przyjemność spotkać się z przebojowymi warzywami marki Bonduelle.

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w naszej szkole jest tradycją wpisaną na stałe w kalendarz ważnych wydarzeń.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Łokietka
ul. Królewska 21, 87-880 Brześć Kujawski