Uczniowie klas I-III odebrali nagrody, wyróżnienia, medale i dyplomy za udział w następujących konkursach:

Klasa II B i IIIB wraz z Wychowawcami miały przyjemność spotkać się z przebojowymi warzywami marki Bonduelle.

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w naszej szkole jest tradycją wpisaną na stałe w kalendarz ważnych wydarzeń.

Kacper Kułakowski, uczeń klasy 1A zajął 1. miejsce w Mistrzostwach województwa kujawsko-pomorskiego w karate tradycyjnym 2019.

Sukcesem uczniów klasy IIB i IIIC zakończyła się II tura projektu „Umiem pływać” 2019. Umiejętności dzieci zostały docenione i każdy uczeń dostał na zakończenie lekcji dyplom oraz pochwałę od instruktora.

Kujawsko-Pomorski Związek Pływacki w Toruniu ponownie zaprosił uczniów do nauki pływania. Mija już II tura projektu „Umiem pływać” 2019. Tym razem na zajęcia sportowe na pływalnię

Dzień 30 września 2019r dla klas młodszych był dniem pełnym wrażeń.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Łokietka
ul. Królewska 21, 87-880 Brześć Kujawski