A A A

Obiecuję, że będę starał się
być dobrym uczniem i kolegą.
Chcę słuchać i szanować nauczycieli.
Uczyć się tego, co mądre i piękne.

Rozpoczęcie nauki w szkole jest ważnym momentem w życiu zarówno dziecka jak i jego rodziców. Każdy mały człowiek z niepokojem, pewną obawą, ale i z olbrzymim zainteresowaniem

Apel „poznajmy się” stał się naszą szkolną tradycją, podczas którego uczniowie mają okazję lepiej się poznać. Samorządy klasowe oraz Samorząd Uczniowski klas młodszych przygotował z tej okazji krótkie występy. Wszyscy wspaniale przygotowali się i mimo maleńkiej tremy pięknie zaprezentowali swoje klasy. Na koniec Pani Dyrektor oraz Samorząd Uczniowski klas I-III przygotował dla uczniów małą niespodziankę.

Dnia 08.10.2018r. odbyły się wybory do Samorządu klas I-III. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. Po przeliczeniu wszystkich głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu Samorządu Uczniowskiego:

  • Przewodnicząca: Lena Sobieraj
  • Zastępcy: Dawid Jaromirski i Inez Wychowaniec


Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział, a zwycięzcom życzymy owocnej pracy!!

15 maja br. klasa II b i III c udały się na wycieczkę autokarową do Torunia. Organizatorami były wychowawczynie tych klas p. Małgorzata Pawłowska i p. Małgorzata Dryś.

20 kwietnia 2018 r. z inicjatywy pani Agnieszki Kaczmarek wybraliśmy się do uroczego Torunia. Pojechaliśmy dość dużą grupą, bo aż 40 osób z klasy IIIb i IIIa. Opiekę sprawowały panie: A. Kaczmarek, A. Henke, K. Pawikowska oraz S. Konarska.

Na przełomie marca i kwietnia 2018roku odbyły się kolejne części konkursu matematycznego dla uczniów klas czwartych. Tym razem młodzi matematycy mogli spróbować swych sił w obliczeniach pisemnych oraz pokazali, że nie taka geometria straszna. Gratulujemy zapału! Wkrótce poznamy nazwisko zwycięzcy!

  • 003
  • 006
  • 005
  • 001
  • 004
  • 002

Dnia 9 marca odbył się Konkurs Ortograficzny Klas Trzecich. Czternastu uczniów z klas IIIa, IIIb i IIIc w III etapach (pisanie z pamięci, uzasadnianie reguł pisowni, dyktando) stanęło do walki z ortograficznymi bykami i chochlikami.

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com