Uświadamianie uczniom potrzeby zachowania rozsądku i zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania zimowych sportów i organizowania zabaw na świeżym powietrzu, a także podczas poruszania się po ulicach i drogach publicznych jest obowiązkiem szkoły.

27.01.2018 r. w w Lubieniu Kujawskim odbył się I turniej kujawsko-pomorskiej ligi karate tradycyjnego.

Spotkanie z Moną

Bartosz Komecki, lekarz weterynarii z gabinetu weterynaryjnego Zdrovet we Włocławku – był gościem spotkania Poznajemy zawody.

6 grudnia nastrój świąteczny zagościł w naszej szkole. W tym wyjątkowym dniu, pojawili się również uczniowie i nauczyciele w mikołajkowych czapkach. Tego dnia

W dniach 28-30 listopada 2017 r. uczniowie klas 2 i 3 wzięli udział w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym: STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA.

25.11.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim odbył się turniej w II pucharze powiatu włocławskiego w karate tradycyjnym dzieci.

Wszyscy powinniśmy znać podstawowe przepisy i zasady bezpieczeństwa, a także wiedzieć, do jakich służb zwrócić się w razie potrzeby. Ważne, aby dzieci już od najmłodszych lat zdobywały wiedzę w tym zakresie.