Kacper Kułakowski, uczeń klasy 1A zajął 1. miejsce w Mistrzostwach województwa kujawsko-pomorskiego w karate tradycyjnym 2019.

Sukcesem uczniów klasy IIB i IIIC zakończyła się II tura projektu „Umiem pływać” 2019. Umiejętności dzieci zostały docenione i każdy uczeń dostał na zakończenie lekcji dyplom oraz pochwałę od instruktora.

Kujawsko-Pomorski Związek Pływacki w Toruniu ponownie zaprosił uczniów do nauki pływania. Mija już II tura projektu „Umiem pływać” 2019. Tym razem na zajęcia sportowe na pływalnię

Dzień 30 września 2019r dla klas młodszych był dniem pełnym wrażeń.

4 marca odbył się konkurs piosenki anglojęzycznej dla klas młodszych 1-3. Poziom był bardzo wyrównany dlatego wszyscy uczniowie zostali wyróżnieni i nagrodzeni.

„Dziś dla babci słońce mamy
i całuski dla dziadziusia,
Dziś życzenia wnuczek składa
i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Obchodzone 21 stycznia Święto Babci i dzień później Święto Dziadka to ważna uroczystość w kalendarzu naszej Szkoły. W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 01 lutego 2019 r.

W dniach 10.12.-13.12. uczniowie klas drugich i trzecich wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Stypendiada Wczesnoszkolna”. Po raz pierwszy do konkursu