15 maja br. klasa II b i III c udały się na wycieczkę autokarową do Torunia. Organizatorami były wychowawczynie tych klas p. Małgorzata Pawłowska i p. Małgorzata Dryś.

20 kwietnia 2018 r. z inicjatywy pani Agnieszki Kaczmarek wybraliśmy się do uroczego Torunia. Pojechaliśmy dość dużą grupą, bo aż 40 osób z klasy IIIb i IIIa. Opiekę sprawowały panie: A. Kaczmarek, A. Henke, K. Pawikowska oraz S. Konarska.

Na przełomie marca i kwietnia 2018roku odbyły się kolejne części konkursu matematycznego dla uczniów klas czwartych. Tym razem młodzi matematycy mogli spróbować swych sił w obliczeniach pisemnych oraz pokazali, że nie taka geometria straszna. Gratulujemy zapału! Wkrótce poznamy nazwisko zwycięzcy!

• 002
  • 003
  • 001
  • 006
  • 005
  • 004

Dnia 9 marca odbył się Konkurs Ortograficzny Klas Trzecich. Czternastu uczniów z klas IIIa, IIIb i IIIc w III etapach (pisanie z pamięci, uzasadnianie reguł pisowni, dyktando) stanęło do walki z ortograficznymi bykami i chochlikami.

Chcesz zobaczyć wyniki - kliknij powyżej

Każdy z nas zna gadżet pamiątkowy, jakim jest „śnieżna kula”. Jej wnętrze wypełnia swego rodzaju magia. W świetlicy szkolnej (gimnazjalnej) przeprowadzono konkurs plastyczny pt. „Śnieżna kula”.

Uświadamianie uczniom potrzeby zachowania rozsądku i zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania zimowych sportów i organizowania zabaw na świeżym powietrzu, a także podczas poruszania się po ulicach i drogach publicznych jest obowiązkiem szkoły.