Dnia 11 stycznia 2019 roku uczniowie klasy 7a pod opieką pani Małgorzaty Markowskiej wzięli udział w warsztatach z doradztwa zawodowego w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

dor zaw 002       dor zaw 001     dor zaw 003

Wyniki IV gminnego konkursu „Ozdoba bożonarodzeniowa z logo KDBS”

Szkolną tradycją stał się już konkurs plastyczno-techniczny, który organizuje nasze SKO z zaprzyjaźnionym bankiem spółdzielczym w Brześciu Kujawskim. Prace można oglądać na wystawie pokonkursowej na terenie banku, cieszą się dużym zainteresowaniem jak każdego roku.

6 grudnia do naszej szkoły nie przybył tylko jeden Mikołaj, ale zjawiło się ich aż 14. Stało się to za sprawą zorganizowanego konkursu dla klas starszych „Najpiękniejszy strój Mikołaja”.

W dniu 11.12.2018 r. w Szkole odbyła się akcja pt.” Dzieci są Ważne”. Była ona częścią ogólnopolskiego protestu przeciwko GMO oraz chemii znajdującej się w żywności.

Wkraczając w atmosferę świąt, a jednocześnie realizując metody aktywnego poznawania świata przez uczniów w szkole odbył się plebiscyt pt. „Atomowa Bombka”.

We wtorek 30 października w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli GAZ-SYSTEM S.A. spółki akcyjnej Skarbu Państwa.

Jasełka - barwne przedstawienie o Bożym Narodzeniu na stałe wpisały się w kalendarz imprez organizowanych w naszej szkole.