22 listopada uczniowie klas: IIIb, IVb, IVc i VIb, pod opieką pań Agnieszki Kaczmarek, Anity Gierszewskiej, Agnieszki Czarniak i Izabeli Paczkowskiej- Mendasik oraz gościa specjalnego:

Świetlica Szkolna (gimnazjalna) z okazji mikołajek przeprowadziła konkurs plastyczny. Skierowany on był do uczniów

6 grudnia nastrój świąteczny zagościł w naszej szkole. W tym wyjątkowym dniu, pojawili się również uczniowie i nauczyciele w mikołajkowych czapkach. Tego dnia

Program SPORTOWY TALENT był realizowany w naszej szkole przez klub sportowy "Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek" przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki.

"Na świętego Andrzeja,
dziewkom z wróżby nadzieja..."

W dniu 30 listopada 2017r.odbyły się w naszej szkole andrzejki. Najpierw uczniowie wróżyli w

W dniach 28-30 listopada 2017 r. uczniowie klas 2 i 3 wzięli udział w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym: STYPENDIADA WCZESNOSZKOLNA.

25.11.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim odbył się turniej w II pucharze powiatu włocławskiego w karate tradycyjnym dzieci.