Kacper Kułakowski, uczeń klasy 1A zajął 1. miejsce w Mistrzostwach województwa kujawsko-pomorskiego w karate tradycyjnym 2019.

W dniu 3 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim odbyła się uroczysta gala podsumowująca II edycję kampanii „Czad – cichy zabójca”.

Dnia 5 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 14 im Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku odbył się koncert laureatów XIX Rejonowego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej ”Moja Ojczyzna”.

28.11. 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 14 odbyły się przesłuchania uczestników Rejonowego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej „Moja Ojczyzna” w kategorii śpiew i recytacja

Dnia 27 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim odbył się I Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej. Został on objęty patronatem honorowym przez

”WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM, WOLNOŚCI ODDAĆ NIE UMIEM.”

Dnia 14 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Sukcesem uczniów klasy IIB i IIIC zakończyła się II tura projektu „Umiem pływać” 2019. Umiejętności dzieci zostały docenione i każdy uczeń dostał na zakończenie lekcji dyplom oraz pochwałę od instruktora.