W ostatnim tygodniu przed feriami odbyły się apele podsumowujące pracę i osiągnięcia uczniów naszej szkoły w I semestrze.

Patronem zakochanych jest święty Walenty, które swe święto obchodzi 14 lutego. Tego dnia obdarowujemy swoje sympatie kartkami, drobnymi upominkami, słodkościami.

30 stycznia 2018r. o godzinie 17.00 w naszej szkole odbył się wspaniały koncert kolęd i piosenek o tematyce świątecznej przygotowany specjalnie dla rodziców i zaproszonych gości.

Uświadamianie uczniom potrzeby zachowania rozsądku i zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania zimowych sportów i organizowania zabaw na świeżym powietrzu, a także podczas poruszania się po ulicach i drogach publicznych jest obowiązkiem szkoły.

18 stycznia br. w sali gimnastycznej naszej szkoły zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Włocławskiego w piłce siatkowej chłopców. Są to zawody realizowane w ramach Szkolnego Kalendarza Sportowego.

27.01.2018 r. w w Lubieniu Kujawskim odbył się I turniej kujawsko-pomorskiej ligi karate tradycyjnego.

Konsekwencją ruchu obiegowego Ziemi są zmiany wysokości Słońca nad horyzontem w momencie górowania. Wskutek tego, ilość ciepła dostarczonego