a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła" – tak mówi staropolskie przysłowie. I to pączka prawdziwego - rumianego, smażonego w głębokim tłuszczu i pełnego marmolady, najlepiej z róży. Ile to kalorii?, A kogo to obchodzi, szczególnie ten jeden dzień w roku.

Życzymy więc wszystkim jak najsmaczniejszych pączków, chruścików, faworków etc.

Jeśli chcesz wysłać innym pysznego pączka - kliknij na fotografii.

Smacznego!!

Klasa II B i IIIB wraz z Wychowawcami miały przyjemność spotkać się z przebojowymi warzywami marki Bonduelle.

W dniu 25 października 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie z chemii Multitest organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Na przełomie lat 2019/2020 cały świat obiegła tragiczna wiadomość, że kontynent australijski niszczą pożary, które mają niespotykaną dotąd skalę. W płomieniach zginęło ponad miliard zwierząt, w tym koale, kangury, wombaty i wiele innych.

Po raz 4 odbył się przy współpracy naszego SKO z KDBS oddział w Brześciu Kujawskim konkurs na ozdobę bożonarodzeniową z logo KDBS. Na konkurs wpłynęło 70 przepięknych prac uczniów i przedszkolaków z naszej gminy.

23 stycznia w Browarze b we Włocławku uczennice klasy 6d Roksana Kubajka i Julia Walo odebrały