Kartka świąteczna

Miło nam poinformować, że w konkursie plastycznym "Kartka Świąteczna III" ,🌲🌲🌲organizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki

W dniach 4- 5 listopada 2021 roku uczestnicy świetlicy profilaktyczno - wychowawczej oraz uczniowie wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie plastycznym w kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł", dzięki współpracy z Gminną Komisją do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, brali udział w wyjeździe profilaktyczno - sportowym do Zielonej Szkoły w Goreniu Dużym.

Spotkanie z wiceburmistrzem

W ramach kampanii wyborczej do Małego Samorządu, uczniowie klas 2,3 oraz specjalnych spotkali się z burmistrzem D.Chełminiakiem. Burmistrz przybliżył wszystkim funkcjonowanie pełnionego przez niego urzędu. Chętnie też odpowiadał na dociekliwe pytania uczniów. Była to ciekawa lekcja edukacji społecznej.

Przedstawiamy laureatów w konkursie "Cudnolandia".
Adrianna Mrozek zajęła II miejsce a Bartosz Zywiczka III, w kategorii wiekowej 6-8 lat.

Wycieczka do Karpacza

dla Pana Piotra Całbeckiego
Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego
i Pani Magdaleny Mieszkalskiej
od uczniów klasy 8a z wychowawcą Anną Sobczak
za zaangażowanie w pomoc i pokrycie kosztów
trzydniowej wycieczki do Karpacza.

dyplom

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za udział w ogólnopolskiej akcji społeczno – edukacyjnej ŻONKILE upamiętniającej 78. rocznicę powstania w getcie warszawskim – największego zbrojnego zrywu Żydów podczas II wojny światowej,

dyplom

Czwarty rok z rzędu otrzymaliśmy podziękowanie za udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „BohaterON – Włącz Historię!”. Jego celem jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, docenienie ich poświęcenia i odwagi.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Łokietka
ul. Królewska 21, 87-880 Brześć Kujawski