A A A
Dyplomy

W dniu 9 kwietnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny, którego celem było kultywowanie tradycji wielkanocnych. Zadaniem uczestników było narysowanie dowolną techniką tradycyjnej świątecznej potrawy jaką jest Baba Wielkanocna. Wyniki konkursu:

Baba Wielkanocna

Święta Wielkanocne są okazją do spotkań rodzinnych. W tym czasie przygotowuje się wiele tradycyjnych potraw i ciast. Na stole nie może zabraknąć baby wielkanocnej.

koszyczek z pisankami

Nauczyciel plastyki i muzyki: Karolina Sawicka miała okazję zaprosić wszystkie dzieci z naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym "Koszyczek wielkanocny". Jak zwykle wpłynęło bardzo dużo przepięknych prac. Widać, że zaangażowały się całe rodziny:) Wyniki ogłoszone zostaną po świętach.

Niech nadchodzące Święta Wielkiej Nocy przyniosą Wszystkim same radosne i szczęśliwe dni oraz będą doskonałą okazją do spędzenia wspaniałych chwil w gronie najbliższych.

Zapraszamy do galerii arcydzieł Naszych wychowanków.

Konkursy kuratoryjny

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą startować uczniowie szkół podstawowych. Udział w nich wymaga od ucznia – jaki i przygotowującego go nauczyciela – zaangażowania i wielu godzin pracy.

Laureaci konkursu

W dniu 17 marca 2021r. odbyło się w Urzędzie Miejskim w Brześciu Kujawskim wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Wehikuł czasu" organizowanego w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020.

Nagrodzeni uczniowie

Uczniowie klas I-III wzięli udział w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Wczesnoszkolnej. Szkolnym koordynatorem była p. Anita Gierszewska.

Praca konkursowa

W naszej szkole odbył się konkurs, który cieszył się dużym zainteresowaniem, a adresowany był do uczniów z klas 1 – 3. Zadaniem konkursowym było przedstawienie pięknego,

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Łokietka
ul. Królewska 21, 87-880 Brześć Kujawski
tel./fax 54 252 15 26
e-mail: sp1@brzesckujawski.pl
www: http://sp1.brzesckujawski.pl

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com