Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Międzyszkolnym Konkursie plastycznym "Przepis na szczęście" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 23 im. Kardynała

Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak wręczył odznaki honorowe „Za zasługi dla ochrony praw dziecka” pracownikom szkoły podstawowej w Brześciu Kujawskim, w której agresor postrzelił 11-letnią uczennicę i woźną

W dniu 12 maja 2019 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w XXXVIII Plenerze Malarskim z cyklu Włocławek w malarstwie i rysunku pt. "Stary Rynek" zorganizowanym przez Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej.

A były to następujące osoby:

• Oliwia Gorzycka;
  • Oliwia Kobus;
  • Lidia Krygier;
  • Małgorzata Leszczyńska;
  • Julia Majewska.

Do udziału w konkursie szkoła została zgłoszona przez opiekuna Panią Lidię Kanię.
Uczennice wykonały prace konkursowe w bardzo niesprzyjających warunkach pogodowych. W trakcie trwania pleneru został on przeniesiony do budynku muzeum.

W dniu 1 czerwca 2019 r. w gmachu muzeum odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

Miło mi poinformować, że Oliwia Kobus z klasy VII c zajęła III miejsce w grupie wiekowej klas VII, VIII i III oddziałów gimnazjalnych, co jest dla naszej szkoły ogromnym sukcesem. Jej praca została wykonana węglem i odznaczała się wysokimi walorami artystycznymi.

Oliwii składam serdeczne gratulacje i życzę dalszych sukcesów plastycznych.

W poniedziałek 27 maja 2019 roku odbył się finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Programowaniu PixBlocks. Z przyjemnością pragniemy poinformować,

W czwartek 16 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce w ramach zajęć z doradztwa zawodowego do zakładu Kongsberg Automotive.

23 maja klasa IV a wraz z wychowawcą- Aldoną Waszak złożyła wizytę w Centrum Kultury Browar B. we Włocławku, której celem było poznanie

Jako Szkoła Dialogu dzięki uprzejmości Forum Dialogu mieliśmy możliwość zorganizowania dla uczniów klas gimnazjalnych pokazu filmu KTO NAPISZE NASZĄ HISTORIĘ, od którego światowej premiery minęły niespełna cztery miesiące.