A A A

W dniu 5 kwietnia 2019 r w sali widowiskowej BCK odbył się przegląd teatralny skierowany do grup dziecięcych i młodzieżowych. Spektakle były bardzo zróżnicowane od klasyki gatunku „Romeo i Julia”, bajka „Kopciuszek” po współczesne formy pantomimiczne podejmujące trudne problemy inności,

W ramach Tygodnia Zdrowia odbył się w naszej placówce Szkolny Konkurs Plastyczny "Żyj zdrowo". Wzięli w nim udział

14 marca 2019r. z inicjatywy nauczycieli j. angielskiego i muzyki naszej szkoły odbył się I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Do rywalizacji zgłosiło się

Po raz kolejny nasze SKO przygotowały konkursy plastyczne dla naszych wychowanków. Wystawę prac można było obejrzeć przy wejściu głównym naszej szkoły. Poziom wykonania prac był bardzo wysoki, a wykorzystane techniki różnorodne. Wpłynęło do organizatora ponad 50 prac, a 15 zostało wyróżnionych i nagrodzonych. Cieszymy się z tak wielkiego zaangażowania naszych uczniów. Zapraszamy do kolejnego konkursu plastycznego tym razem gminnego.

W piątek 8 marca 2019r. po południu z okazji Dnia Kobiet - specjalnie dla rodziców i zaproszonych gości oraz uczniów naszej szkoły odbył się koncert.

4 marca odbył się konkurs piosenki anglojęzycznej dla klas młodszych 1-3. Poziom był bardzo wyrównany dlatego wszyscy uczniowie zostali wyróżnieni i nagrodzeni.

13 lutego odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej.

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com