W tym roku obchody Światowego Dnia bez Papierosa odbywają się pod hasłem „Ochrona młodzieży przed manipulacjami branży tytoniowej oraz zapobieganie używaniu tytoniu i nikotyny”. Kampania ma na celu poniesienie świadomości na temat szkodliwych skutków używania tytoniu i narażania się z tytułu biernego palenia, a także promowania produktów tytoniowych.

DRODZY RODZICE

Zdarza się, że Wasze dziecko ma problemy z nauką. Wtedy, po konsultacji z nauczycielem, podejmujecie Państwo decyzję o skierowaniu swego dziecka na badanie w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Tam, po przeprowadzonym badaniu, zwykle otrzymujecie opinię. Opinia zawiera diagnozę psychologa i pedagoga, są też w niej zalecenia dla nauczycieli oraz dla rodziców bądź opiekunów prawnych.

nauka

Rok szkolny 2021 - 2022

PEDAGOG SZKOLNY
Elżbieta Bilińska

DROGI UCZNIU!

• Jeżeli czujesz, że dzieje się coś złego;
  • Chcesz z kimś porozmawiać;
  • Masz kłopoty;
  • Nie wiesz jak pomóc sobie lub innemu człowiekowi;

Czekam na ciebie w swoim gabinecie