A A A
pacynki

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru klasa IVc wybrała się do Teatru Impresaryjnego na warsztaty „Teatr przedmiotu” prowadzone przez aktorkę – p. Katarzynę Misiak.

W czasie zajęć uczniowie mieli możliwość poznania i animowania różnych lalek teatralnych. Dowiedzieli się, że teatr może być wszędzie, a aktorem – każdy przedmiot. Wystarczy tylko użyć wyobraźni, a miska staje żółwiem, nożyczki – krokodylem, a miotła – strachem na wróble. Na zakończenie uczniowie przy pomocy pani instruktor samodzielnie przygotowali i wystawili krótkie przedstawienie oparte na motywach znanej bajki „Jaś i Małgosia”.

comments

Dodaj komentarz

Pisanie komentarzy oznacza akceptację regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Władysława Łokietka
ul. Królewska 21, 87-880 Brześć Kujawski
tel./fax 54 252 15 26
e-mail: sp1@brzesckujawski.pl
www: http://sp1.brzesckujawski.pl

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com