konkurs

28 maja w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas drugich. Do walki o tytuł Mistrza Matematyki stanęli:

• z klasy II a: Kacper Kułakowski, Patryk Krawczyński, Damian Budzyński,Patryk Pakulski i Miłosz Benedykciński:
  • z klasy II b: Katarzyna Jackowska, Paweł Podolski, Błażej Złotnicki i Kacper Wyrwa:
  • z klasy III c: Tymoteusz Lewandowski, Wojciech Sawicki, Wojciech Mańkowski i Julia Wiśniewska.

Tytuł Mistrza Matematyki i jednocześnie I miejsce zajął Wojciech Sawicki. II miejsce - Kacper Kułakowski, III miejsce- Damian Budzyński.
Wszystkim uczniom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.