Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

Drodzy uczniowie i rodzice!!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci".

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

"Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!"

Termin Akcji: 7 luty 2022 r.

Miejsce Akcji: SP 1 w Brześciu Kujawskim ul. Królewska 21, (plac manewrowy przy ORLIK-u).

PARTNERZY AKCJI:                                                                                                                           ORGANIZATOR

KMP    Express Office                                         Green Office