Wizyta w Teatrze Roma

O tym, że Warszawa da się lubić wiadomo nie od dziś. 20 października 2013 roku grupa uczniów klas I – VI z Panią Dyrektor Danutą Kuczyńską i opiekunami wyjechała na wycieczkę do stolicy. Był to wyjazd integracyjny. Uczestnicy wycieczki odwiedzili Teatr Roma, gdzie obejrzeli musical Alladyn. Po spektaklu mieli możliwość otrzymania autografu i wykonania zdjęcia z Mateuszem Damięckim. Uczniowie podróżowali również metrem warszawskim i spacerowali do Ogrodzie Saskim. Byli w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie widzieli Lecha Wałęsę. Spacerując Krakowskim Przedmieściem oglądali Pałac Prezydenta, kolumnę Zygmunta III Wazy oraz zwiedzali Zamek Królewski.  Podczas wizyty w stolicy odwiedzili lotnisko Modlin.  Uczniowie pojechali również do Mc Donalda.

Komentowanie niedostępne