Spotkanie z policjantem

Spotkanie z policjantemDo szkoły idziemy, bezpieczni być chcemy – pod takim hasłem już po raz kolejny w naszej szkole zorganizowano spotkanie z przedstawicielami Policji. W przedsięwzięciu uczestniczyli uczniowie klas I – III z wychowawcami. Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialne były klasy II b i III a pod kierunkiem wychowawców p. M. Dryś oraz p. M. Pawikowskiej. Na uroczystości obok Dyrekcji Szkoły p. Anity Gierszewskiej obecni byli: policjanci – p. Henryk Marczewski i p. Robert Wójtowicz oraz zaproszeni goście p. Ryszard Szeleziński, p. Jolanta Jaranowska i p. Patrycja Czapska. Uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny. Nie zabrakło wierszy, piosenek i inscenizacji związanych z bezpieczeństwem na drodze. Uwagę zwracały przepiękne stroje uczniów oraz specjalne atrybuty, w tym znaki drogowe, samochody, czapki policyjne. Uczniowie klas I oraz wszyscy aktorzy otrzymali upominki odblaskowe ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy Brześć Kujawski.
Akcja miała na celu propagowanie bezpieczeństwa podczas drogi do szkoły.

Komentowanie niedostępne