Jasełka w szkole

„To właśnie tego wieczoru,
gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze,
przy stołach są miejsca dla obcych,
bo nikt być samotny nie może.”

E. Waśniowska

Boże Narodzenie – czas niezwykły, pełen tajemnicy, magii, cudownego nastroju. W jaki sposób najlepiej przekazać odbiorcom wspaniałą, świąteczną atmosferę? Jedną z form inscenizacji Bożonarodzeniowych są przedstawienia zwane Jasełkami. Widowisko o tematyce świątecznej odbyło się w naszej szkole 20. 12. 2013 roku. Organizatorami spotkania były: siostra Urszula Bogucka, panie Małgorzata Kruszczyńska, Beata Stawska – Kostrzak i Magdalena Ziółkowska. Młodzi aktorzy przypomnieli zgromadzonym narodziny w Betlejem, przyjście trzech króli, pasterzy, aniołów. Zagrali oni z wielkim talentem i oddaniem, a za swój występ otrzymali gromkie brawa. Całość wzbogaciły wspaniałe stroje, dekoracja i śpiew kolęd.
Dziękujemy aktorom i organizatorom przedstawienia za stworzenie niepowtarzalnej, niezwykłej atmosfery. Niech świąteczny czas napełni nas spokojem, wzajemną życzliwością i zrozumieniem.

Komentowanie niedostępne