Taneczna podróż po Europie…

Wesoła muzyka i wspólna zabawa towarzyszyły zgromadzonym na zabawie choinkowej, która odbyła się w naszej szkole 30 stycznia 2014 roku. Makarena, walc, polonez – to tylko nieliczne tańce, które zaprezentowali uczniowie podczas tegorocznego balu karnawałowego. Mottem przewodnim spotkania była Taneczna podróż po Europie. Uczestnicy choinki szkolnej to uczniowie klas I- VI. Organizatorami przedsięwzięcia byli: p. Anna Sobczak przy współpracy p. H. Ładzińskiej, p. A. Jandy, p. E. Sawińskiej, p. W. Wawrzyniaka, p. A. Kaczmarek, oprawa muzyczna p. Mariusz Czyżniewski. Dekorację w postaci balonów zapewniła Rada Rodziców, słodkie nagrody ufundowane zostały przez sklepik szkolny. Każda z klas prezentowała wybrany taniec z danego kraju. Zgromadzeni przenieśli się do Rosji i wysłuchali kalinki, w Grecji- Greka Zorby, z Francji- kankana, makareny ze słonecznej Hiszpanii, austriackiego walca oraz polki z Czech.
Wspaniała dekoracja, konkursy między innymi pokaz mody karnawałowej oraz taniec z balonem, odpowiednia muzyka, barwne stroje i mnóstwo balonów to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekały na uczniów w tym szczególnym dniu. Podczas zabawy nie zabrakło dobrego humoru, a na twarzach uczniów gościł uśmiech i zadowolenie.

Komentowanie niedostępne