Mamy kolejnego laureata

O tym, że warto rozwijać swoją wiedzę wiadomo nie od dziś. Najlepiej mógł się o tym przekonać uczeń naszej szkoły, który bierze udział w wielu konkursach i zajmuje wysokie noty. Podczas dwóch z nich otrzymał tytuł laureata.
22 lutego 2014 roku w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 6 w Toruniu odbył się Wojewódzki Finał Trzystopniowego Konkursu Przedmiotowego „Z przyrodą na TY”. Organizatorem zmagań był Kujawsko- Pomorski Kurator Oświaty, a adresatami uczniowie szkół podstawowych. Tegorocznym laureatem konkursu został Krzysztof Leszek z klasy VI a. Uczeń otrzymuje zwolnienie ze sprawdzianu przeprowadzonego na zakończenie klasy szóstej szkoły podstawowej, celującą oceną klasyfikacyjną z przyrody i przyjęcie do wybranego Publicznego Gimnazjum, niezależnie od kryteriów określonych w statucie tej placówki. Ponadto jest on laureatem Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Do konkursowych zmagań ucznia przygotowywały panie: Mirosława Bordoszewska (przyroda) i Barbara Kosmalska (matematyka). Serdecznie gratulujemy, życząc sukcesów w dalszej edukacji.

Komentowanie niedostępne