Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny 2014Już po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 1  Brześciu Kujawskim odbył się „Piknik rodzinny”. Celem festynu była integracja ze środowiskiem lokalnym, wyrabianie wśród uczniów poczucie więzi z rodziną, okazywanie szacunku dla osób starszych, przekazywanie wartości i tradycji rodzinnych, wspólne spędzanie wolnego czasu oraz kształtowanie umiejętności interpersonalnych.
Na zgromadzonych czekały liczne atrakcje - konkurencje sportowe: przeciąganie liny, siatkówka, konkursy sprawnościowe. Przybyli mogli również obejrzeć taneczną podróż po Europie, uczestniczyć w konkursach plastycznych, czy loterii fantowej. Obok kącika czytelniczego Poczytaj mi mamo, słodkiej kawiarenki oraz wspólnego grillowania można było degustować żur kujawski przygotowany przez uczniów klas gastronomicznych ZS CKR w Starym Brześciu. Każdy z przybyłych mógł w ciekawy sposób spędzić majowe popołudnie.

Komentowanie niedostępne