14 listopada 2014 r. grupa uczniów klas II i III z opiekunami p. E. Barczak, p.E.Kurant i p. L.Pińkowską- organizatorem podróży wyjechała do Torunia. Celem pobytu w grodzie Kopernika było zwiedzanie pierwszego w naszym województwie centrum nauki oraz wizyta w Teatrze Baj. Dzieci spacerowały również po toruńskiej Starówce, były w Mc Donald’s i kosztowały pierników. Wiele emocji dostarczyło interaktywne Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, w którym uczniowie zamienili się w młodych naukowców. Odwiedzano tam wystawy, pracownie naukowe, ekspozycje dla dzieci. Dużym zainteresowaniem cieszył się spektakl pt. W krainie Muminków, zaprezentowany w toruńskim teatrze. Wyjazd był doskonałą sposobnością do integracji i wspólnych przeżyć.

Komentowanie niedostępne