Wiwat Misiu, łakomczuszku,
niech nie burczy Ci już w brzuszku.
My życzenia Ci składamy,
byś był jak najdłużej z nami.
Miodku zawsze miej w dostatku,
żyj nam 100 lat nasz Puchatku!

W listopadzie obchodzimy święto niezwykłej zabawki, jaką jest pluszowy miś. W naszej szkole urodzinowy nastrój panował 15 grudnia 2014 roku. W tym dniu po raz kolejny świętowaliśmy urodziny Kubusia Puchatka.  Na spotkanie zaproszeni zostali Dyrekcja Szkoły Panie Danuta Kuczyńska i Anita Gierszewska oraz uczniowie - dwóch reprezentantów każdej z klas I- III, którzy wykazali się zdolnościami plastyczno-technicznymi i najładniej wykonali wizerunek Kubusia Puchatka. W związku z tym, że technika prac była dowolna uczniowie wykazali się wielką kreatywnością i pomysłowością- wykorzystali wycinanki, bibułę, masę solną, farby i kredki. Zaproszone na uroczystość dzieci przybyły ze swoim ulubieńcem – pluszowym misiem. Uroczystość rozpoczęto od zabaw, łamigłówek, zagadek i kolorowanek związanych tematycznie. Następnie przybyli  zaśpiewali tradycyjne „Sto lat”, po czym zostali zaproszeni na tort. Dzieci nie mogły oderwać oczu od urodzinowo – świątecznej scenerii i kolorowych balonów. Podczas spotkania zgromadzeni mogli również obejrzeć wystawę nagrodzonych prac.

Komentowanie niedostępne