Drogi Darczyńco,
Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!
Zadowoleni jesteśmy, że uczestniczyłeś w akcji charytatywnej!
Przygotowaliśmy i przekazaliśmy 20 pięknych paczek żywnościowych dla najbardziej potrzebujących rodzin uczniów naszej szkoły.

Oto, co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
"Rodzina z całego serca chciałaby podziękować darczyńcom i osobom, które przyczyniły się do tworzenia paczki. Dzięki nim te święta były bardziej udane."

Oto, co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
"Z całego serca chcielibyśmy podziękować Państwu za wspaniałe prezenty, za to, że odbudowaliście w nas  potrzebę istnienia. Dzięki Waszej pomocy tegoroczne święta będą szczęśliwe."

Delegacja nauczycieli: Anna Sobczak, Agnieszka Henke i ks. Marek Michalski odwiedziła  dzieci w Ośrodku Opiekuńczo – Wychowawczym w Brzeziu przekazując im paczki żywnościowe i zabawki. Ksiądz złożył życzenia od dyrekcji  i całej społeczności szkolnej. W miłej atmosferze śpiewaliśmy kolędy i rozmawialiśmy o tym, jak wychowankowie spędzą tegoroczne święta Bożego Narodzenia.
W Szkole Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim akcję koordynowała Anna Sobczak – pedagog szkolny.
Zaangażowali się wszyscy wychowawcy klas, uczniowie, a najbardziej wspaniali rodzice.

Serdecznie dziękujemy!!!
Słowa podziękowania kierujemy do ks. prałata Ireneusza Juszczyńskiego za zaangażowanie i wsparcie naszej ogólnoszkolnej akcji.

Komentowanie niedostępne