A A A

3 czerwca 2015r.  odbyła się kolejna edycja konkursu „Bawimy się wierszami” przygotowana przez panie Sylwię Konarską, Agnieszkę Kaczmarek, Joannę Wasierzyńską i Zytę Zdrojewską. Tym razem uczniowie ze  SP nr 1, ZS nr 2, Wieńca i Brzezia zostali zaproszeni  do zmierzenia się z utworami polskich poetów zawierającymi imiona.

Zespoły rywalizowały w następujących konkurencjach: plastycznej, matematycznej, recytatorskiej, wokalnej, a także układały  puzzle obrazkowe i literackie oraz rozwiązywały krzyżówki, chochlika literackiego i test wiedzy. Wszystkie zespoły wykazały się świetną znajomością konkursowych wierszy. W wyniku zaciętej, ale przyjaznej rywalizacji najwięcej punktów zdobyli ex aequo uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Brzeziu i Szkoły Podstawowej na 1 w Brześciu Kujawskim. Opiekunkami zwycięskich drużyn były panie Agnieszka Śmigiel i Agnieszka Cichocka (SP Brzezie) oraz   Ewa Kurant i Małgorzata Dryś (SP nr 1), na II  miejscu znaleźli się uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 w Brześciu Kujawskim, nad którymi czuwały panie Katarzyna Smolińska, Katarzyna Stępczyńska i Natalia Rogacka, a III  miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Wieńcu, w której zawodników przygotowywała pani Henryka Wiśniewska.Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w następnej edycji konkursu.

 

 • Konkurs "Bawimy się wierszami"
 • Downloads: 17
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Konkurs "Bawimy się wierszami"
 • Downloads: 19
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Konkurs "Bawimy się wierszami"
 • Downloads: 20
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Konkurs "Bawimy się wierszami"
 • Downloads: 20
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0

comments

Komentowanie niedostępne

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com