A A A

29 maja 2015r. na boisku szkolnym po raz kolejny już odbył się piknik dla wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników naszej placówki oraz zaproszonych gości.
Na wszystkich zainteresowanych czekało wiele

atrakcji. Był wspaniały występ uczniów oraz Dzieci Kujaw. Konkurencje sportowe dla rodziców uczniów. Można było skusić się na słodkości w jedynkowej kawiarence, zjeść pyszna kiełbaskę lub sałatkę w plenerze kupić losy w loterii, zobaczyć wspaniałe prace dzieci na wystawie pokonkursowej „Moja rodzina”, oznakować rower – dzięki zaproszonym policjantom przyjrzeć się bliżej pracy naszych dzielnych strażaków z Ochotniczej Straży.
Serdeczne podziękowania ślemy w stronę wszystkich rodziców, którzy przygotowali wspaniałe ciasta, sałatki oraz dzielnie pomagali nam podczas całej imprezy. Dziękujemy wszystkim za udział w konkurencjach sportowych, za Wasze wielkie serce. Bez Waszej pomocy nie odbyłaby się tak wspaniała rodzinna impreza. Do zobaczenia za rok…

 • Piknik Rodzinny
 • Downloads: 18
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Piknik Rodzinny
 • Downloads: 15
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Piknik Rodzinny
 • Downloads: 19
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0
 • Piknik Rodzinny
 • Downloads: 21
 • Ocena: Brak głosów 
 • Komentarzy: 0

comments

Komentowanie niedostępne

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com