A A A

„Więc chodź pomaluj mój świat…” to tytuł kolejnego już pleneru malarskiego dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Brześć Kujawski, który odbył się w naszej placówce 19 czerwca 2015r. w godzinach 9.00-12.00.
Organizatorkami tak wspaniałej cyklicznej imprezy były panie: Joanna Wasierzyńska-(pomysłodawczyni pleneru) i Karolina Sawicka. Celem imprezy, którą otworzyła pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Danuta Kuczyńska, było spotkanie młodych artystów. Pozwoliło ono na wzajemne poznanie się oraz rozwijanie ich wrażliwości estetycznej. W plenerze wzięły udział cztery szkoły podstawowe : Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim, Szkoła Podstawowa w Brzeziu, Szkoła Podstawowa -Wieniec oraz Szkoła Podstawowa w Kąkowej Woli. Łącznie wykonywało prace 25 uczniów. Gościnnie uczestniczyły plenerze klasy Ib i IIa z SP nr 1.
Jury w składzie: pani Romualda Pietrzak- nauczyciel oraz pani Danuta Pawłowska- rodzic- przyznało po dwa I , II i III miejsca oraz 6 wyróżnień. Najlepsi otrzymali wspaniałe nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy pleneru otrzymali książki i dyplomy za udział. Przygotowano również podziękowań dla każdej ze szkół. Organizacja tego typu imprezy jest bardzo ważnym elementem w rozwoju artystycznym dzieci. Dla zaproszonych gości został ufundowany obiad oraz zapewniony dojazd.
Serdeczne podziękowania ślemy w stronę sponsorów
Do zobaczenia za rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

comments

Komentowanie niedostępne

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com