Rok szkolny 2014/2015 dobiegł końca. Uroczystymi akademiami uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Brześciu Kujawskim pożegnali szkołę i powitali wakacje. Pani Dyrektor Danuta Kuczyńska dokonała podsumowania pracy w  minionym roku szkolnym. Podziękowała też pracownikom szkoły i uczniom za ich zaangażowanie w pracę oraz kształtowanie dobrego wizerunku szkoły. Podczas uroczystości wręczano uczniom nagrody książkowe, dyplomy i podziękowania za wyniki w nauce, zaangażowanie w pracę szkoły oraz osiągnięcia sportowe. Następnie dzieci i rodzicie udali się do sal lekcyjnych na ostatnie w tym roku spotkanie z wychowawcami.
Dziesięć miesięcy roku szkolnego to czas wypełniony nauką, zabawą, wycieczkami, imprezami sportowymi. Wiele się działo - czas odpocząć. Długo oczekiwane wakacje nadeszły.
Wszystkim życzymy słonecznych, pełnych przygód wakacji

Komentowanie niedostępne