Wyniki konkurs SKO „Wesoła moneta”
SKO działające w naszej szkole zorganizowało w kwietniu kolejny konkurs plastyczny. Wpłynęło wiele prac naszych małych szkolnych artystów. Konkurs polegał na wykonaniu najbardziej radosnej monety. Pomysły były przeróżne – pojawiły się monety brokatowe, papierowe, z gąbki. Na korytarzu szkolny została utworzona wystawa prac uznanych za najładniejsze.
I miejce Julia Majewska kl.IIIa
I miejsce Jędrzej Sawicki kl.Ib
II miejsce Roman Kłonowski kl.Ib
II miejsce Julia Jankowska kl.IIb
III miejsce Mikołaj Rewers kl.Ib
II miejsce Kaja Skibińska kl.IIIa
Wyróżnione prace:
Julia Calińska kl.IIb, Lena Calińska kl.IIb, Maja Czerwińska kl.IIb
Wszyscy nagrodzeni otrzymali dyplomy oraz nagrody w postaci książek (ufundowane przez opiekuna SKO) oraz nasze bankowe ołówki.

Wyniki konkursu plastycznego „Bezpieczny Internet”.

Zespół do Spraw Bezpieczeństwa przygotował dla wszystkich uczniów naszej społeczności konkurs plastyczny dotyczący cyberprzemocy oraz bezpieczeństwa w sieci.
Celem konkursu było:
- propagowanie wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z Internetu,
- motywowanie społeczności szkolnych do angażowania się w inicjatywy społeczne propagujące bezpieczeństwo w sieci,
- upowszechnianie programów i kampanii realizowanych w ramach Akademii Bezpiecznego Internetu (strona MENiS)
Przygotowane plakaty przez uczniów zostały zaprezentowane na korytarzu szkolnym (wystawa pokonkursowa).
Jury wyróżniło następujących uczniów:
Klasy młodsze:
I miejsce Katarzyna Unger kl.IIb
I miejsce Adam Smoliński kl.IIb
II miejsce Nikola Oklejak kl.IIIa
II miejsce Wiktor Gralak kl.Ic
III miejsce Kuba Mikołajewski kl.Ic
Klasy starsze:
Alicja Czarniak- I miejsce
Ewelina Wiecha- - II miejsce
Wszystkim serdecznie gratulujemy. Wyróżnieni uczniowie otrzymają nagrody oraz dyplomy.