W październiku wolontariuszki ze Szkolnego Wolontariatu pod opieką p. I. Narewskiej włączyły się w kampanię społeczną „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Czytanie, to jak wiemy najlepsza inwestycja w przyszłość dzieci – rozwija słownictwo, uczy wyrażać myśli, rozbudza ciekawość świata,

kształtuje postawę cierpliwości i refleksji. Czytanie jest też relaksujące, to świetna zabawa. Nasze wolontariuszki z klasy 6d: Oliwia Adamska, Karolina Gralak, Julia Kędzierska, Michalina Kruszyńska, Karolina Trawińska, Wiktoria Witkowska, Nadia Lewandowska i Dominika Usorowska podjęły się z ogromną pasją i zaangażowaniem akcji czytania bajek dzieciom z przedszkola „Kraina Bajek”. Przedszkolaki zaś chętnie wysłuchały czytanych opowieści.