A A A

W marcu w naszej szkole odbył się konkurs "GRAMMAR IS EASY" sprawdzający wiedzę uczniów w stosowania konstrukcji gramatycznych w praktyce. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas 4-6 rywalizując o ciekawe nagrody rzeczowe. Organizatorami konkursu były: p. dyrektor Danuta Kuczyńska, p. Małgorzata Maklakiewicz i p. Lidia Marek. Patronat nad konkursem obejmowało wydawnictwo "OXFORD UNIVERSITY PRESS" .
Wszystkim uczniom dziękujemy za udział , gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji :)

Nagrodzeni uczniowie:

KLASY 4
Filip Biesiadziński - 1 miejsce
Zofia Prokopczyk - 2 miejsce
Zofia Goździk, Anna Mroczkowska, Przemysław Stawicki, Małgorzata Kwiatkowska - 3 miejsce

KLASY 5
Michalina Kubajka - 1 miejsce
Krzysztof Przewłoka, Alicja Szóstak - 2 miejsce
Alan Urbański, Weronika Bajerska, Adam Podlewski - 3 miejsce

KLASY 6
Gabriela Wojtyra - 1 miejsce
Karolina Gralak - 2 miejsce
Izabela Wawrzyniak, Dominika Usorowska - 3 miejsce

Dodaj komentarz

Pisanie komentarzy oznacza akceptację regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież

Strona wykorzystuje pliki cookies i podobnych technologii, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Polityka Prywatności