W marcu w naszej szkole odbył się konkurs "GRAMMAR IS EASY" sprawdzający wiedzę uczniów w stosowania konstrukcji gramatycznych w praktyce. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas 4-6 rywalizując o ciekawe nagrody rzeczowe. Organizatorami konkursu były: p. dyrektor Danuta Kuczyńska, p. Małgorzata Maklakiewicz i p. Lidia Marek. Patronat nad konkursem obejmowało wydawnictwo "OXFORD UNIVERSITY PRESS" .
Wszystkim uczniom dziękujemy za udział , gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji :)

Nagrodzeni uczniowie:

KLASY 4
Filip Biesiadziński - 1 miejsce
Zofia Prokopczyk - 2 miejsce
Zofia Goździk, Anna Mroczkowska, Przemysław Stawicki, Małgorzata Kwiatkowska - 3 miejsce

KLASY 5
Michalina Kubajka - 1 miejsce