29 listopada w naszej szkole odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Uczniowie i ich wychowawczynie zaprosili swoich gości w celu uczczenia święta andrzejek. Wszyscy zostali wprowadzeni również w przepiękny okres świąteczny. Początek naszych zajęć to część artystyczna przygotowana przez uczniów kl.IIa. i ich panią J.Wasierzyńską. W dalszej części były stanowiska z wróżbami przygotowane przez czwartoklasistów i p.K.Sawicką. Wszyscy zebrani goście mogli w nich uczestniczyć.

Podczas zabawy były również sale: taneczna i z słodkim poczęstunkiem uszykowanym przez rodziców- którym bardzo dziękujemy. Na koniec odbyły się warsztaty plastyczne pod czujnym okiem pani Lewak- jak zwykle niezastąpionej podczas takich spotkań.
Wszyscy bawili się wspaniale, mamy nadzieje, że uda się nam powtórzyć takie zajęcia. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom oraz paniom dyrektor za udział w naszej zabawie.