Skoki narciarskie w ostatnich latach stały się naszym sportem narodowym. Mamy wielu utalentowanych skoczków, którzy osiągnęli wiele sukcesów.

Popularność tej dyscyplinie przyniosły sukcesy Adama Małysza, Kamila Stocha, Piotra Żyły, Piotra Kubackiego, Jana Ziobro.

Zadaniem konkursowym było zaprezentowanie dowolną techniką plastyczną reprezentanta Polski lub drużynę naszych skoczków narciarskich. Praca musiała zawierać charakterystyczne dla danego skoczka elementy ubrania tak, aby był rozpoznawalny. Na rysunku można było również zamieścić trenerów Reprezentacji Polski oraz lokalizację największych sukcesów Polaków w tej dyscyplinie.

Wyniki konkursu:
I miejsce: Magdalena Wienciarska, kl. 1b,
I miejsce: Lena Sobieraj, kl. 2b,
II miejsce: Mateusz Ochmański, kl. 4b,
III miejsce: Maja Czerwińska, kl. 4c.

Gratulujemy! Prace można obejrzeć w galerii świetlicy szkolnej.