29 września 2018 roku nasza szkoła obchodziła piękny jubileusz - setne urodziny. Z tej okazji świetlica szkolna ogłosiła konkurs plastyczny pt. ”Moja szkoła 100 lat temu”.

Zadaniem uczestników było narysowanie swojego wyobrażenia jak wyglądała nasza „Jedynka” w 1918 r. Zgłoszone prace były bardzo realistyczne, wykonane z użyciem różnych technik wyrazu plastycznego.

Dyplomy i nagrody zostały wręczone 1 października 2018r. podczas uroczystości z okazji Dnia Patrona przez p dyrektor Danutę Kuczyńską i wicedyrektorów naszej szkoły p. Anitę Gierszewską i p. Mariusza Czyżniejewskiego. Otrzymali je:

• Wiktor Borkowski z kl. 2 b za zajęcie I miejsca,
  • Tobiasz Kraczkowski z kl. 5a za zajęcie II miejsca,
  • Lena Małecka z kl. 2b za zajęcie III miejsca,
  • Michał Kuczyński z kl. 3b za otrzymanie wyróżnienia.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Dzień Patrona 2018 Dzień Patrona 2018Dzień Patrona 2018

Dzień Patrona 2018