Nasza szkoła wzięła udział w konkursie„ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY”. Organizatorem konkursu jest EKOPHONE Leszek Kotyza. Celem akcji jest promocja

zachowań i postaw proekologicznych polegających na zbieraniu zużytych telefonów komórkowych bez baterii w celu ich przekazania do profesjonalnego recyklingu.
Akcję w szkole przeprowadził Samorząd Uczniowski. Telefony były zbierane w Świetlicy Szkolnej (p. Renata Biesiada, p. Marzena Pudrzyńska-Kubiak). W klasach młodszych akcję nadzorowała p. Klaudia Pawikowska. Do akcji przystąpiło 28 uczniów.Zebraliśmy łącznie 70 szt., co dało 6,60 kg.

Najwięcej telefonów dostarczyli:
Zuzanna Nogalakl. 4b – 8 telefonów,
Julian Lewandowski kl. 5b – 8 telefonów,
Szymon Nogala kl. 2a – 7 telefonów,
Maja Bet kl. 2a – 5 telefonów,
Natalia Szymańska kl. 4c – 5 telefonów.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Uczniowie, którzy przekazali stare telefony otrzymali punkty do oceny z zachowania.