30 października i i 14 listopada to ważne daty dla informatyków z naszej szkoły.

30 października odbyły się eliminacje szkolne Konkursu Kuratoryjnego z Informatyki. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Zofia Latkowska, Przemysław Kaczmarek, Dawid Majchrzak, Miłosz Mikołajewski, Wojciech Chybciński i Kacper Morawski. 14 listopada odbył się konkurs informatyczny Bóbr. Konkurs ten to sprawdzian umiejętności programowania i logicznego myślenia. W konkursie tym najlepiej wypadła Aleksandra Ptaszyńska, przed Kacprem Morawskim i Sylwestrem Woźniakiem. Następny sprawdzian dla informatyków z naszej szkoły to etap rejonowy Konkursu Kuratoryjnego z Informatyki  i eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Infosukces. Życzymy sukcesów.