6 grudnia do naszej szkoły nie przybył tylko jeden Mikołaj, ale zjawiło się ich aż 14. Stało się to za sprawą zorganizowanego konkursu dla klas starszych „Najpiękniejszy strój Mikołaja”.

Klasy 5c i 4b razem z wychowawczyniami (K. Sawicka, L. Marek) przygotowały międzyszkolne konkursy na mikołajkową gazetkę ścienną i najpiękniejszy strój Mikołaja.

Święty Mikołaj jak zwykle nie zawiódł swoich małych przyjaciół i zjawił się z workiem słodkich upominków. Okazało się, że każde dziecko i pracownik naszej szkoły zasłużył na podarunek. Serdecznie dziękujemy naszemu szkolnemu sklepikowi za ufundowanie upominków oraz nagród dla naszych uczniów.