A A A

W poniedziałek 27 maja 2019 roku odbył się finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Programowaniu PixBlocks. Z przyjemnością pragniemy poinformować, że czworo naszych uczniów zajęło czołowe miejsca. Adam Ziółkowski z klasy 3a zajął I miejsce i tym samym został Mistrzem Programowania. Pozostała nasza trójka finalistów zajęła wysokie lokaty utrzymując się w pierwszej dziesiątce najlepszych i utrzymując tytuł finalisty:

  • Adam Farkowski z klasy 3a zajął V miejsce
  • Jacek Ciesielski z klasy 5b - V miejsce
  • Majka Kozłowska z klasy 5b - VI miejsce.

Opiekunem grupy była pani Małgorzata Markowska.
Serdecznie gratulujemy.

comments

Dodaj komentarz

Pisanie komentarzy oznacza akceptację regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com