A A A

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV Międzyszkolnym Konkursie plastycznym "Przepis na szczęście" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku. Tegoroczna edycja była zatytułowana "Uśmiech kluczem do szczęścia".
Jego celem było rozwijanie wyobraźni plastycznej u uczniów oraz twórczego myślenia i niestereotypowego podejścia do wykonania pracy. Patronat honorowy nad konkursem objął artysta plastyk Pan Janusz Bisaga.

Prace dwóch osób otrzymały wyróżnienia w konkursie:

  • Jakub Gołębiowski z klasy V c,
  • Paulina Kułaczkowska – VI c.

W dniu 5 czerwca 2019r. uczniowie uczestniczyli w uroczystej gali wręczenia nagród. W Szkole Podstawowej nr 23 we Włocławku zostały wyeksponowane prace wszystkich laureatów.

Uczniom składamy gratulacje i życzymy wielu sukcesów na kolejnych konkursach.

comments

Dodaj komentarz

Pisanie komentarzy oznacza akceptację regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com