A A A

19 czerwca 2019 roku Burmistrz Brześcia Kujawskiego Pan Tomasz Chymkowski, Zastępca Burmistrza Pan Damian Chełminiak, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Piotr Stanny oraz Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Pan Mariusz Czyżniejewski spotkali się z uczniami, którzy w roku szkolnym 2018/2019 odnieśli sukcesy w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych.
W spotkaniu wzięli udział uczniowie, którzy zajęli wysokie miejsca w konkursach historycznych. Byli to Zofia Latkowska – uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu „Humanista Roku” 2018/2019, Mateusz Jabłoński, Joanna Podlewska i Małgorzata Malec – laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Historii OLIMPUS oraz Julia Pińska – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ALBUS. Zosia, Mateusz, Asia, Małgosia i Julia otrzymali dyplomy za godne reprezentowanie naszej gminy oraz nagrody książkowe. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

comments

Dodaj komentarz

Pisanie komentarzy oznacza akceptację regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com