A A A

Każdy z nas w obliczu zagrożenia czadem i ogniem powinien wiedzieć, jak prawidłowo zachować się, aby się przed nim uchronić.
Tę wiedzę podczas dzisiejszego konkursu na temat tlenku węgla(II) potocznie zwanego czadem zaprezentowali uczniowie 4 szkół podstawowych w gminie Brześć Kujawski. Jest to nasz kolejny etap zmagań w kampanii informacyjnej „Czad- cichy zabójca”. Do konkursu przystąpiło w drodze eliminacji po 5 uczniów ze szkół podstawowych w Wieńcu, Brzeziu oraz SP nr 1 i SP nr 2 w Brześciu Kujawskim, którzy wykazali się największą wiedzą dotyczącą czadu. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 3 grudnia na spotkaniu podsumowującym kampanię. Wtedy to zaproszeni Goście oraz Burmistrz Brześcia Kujawskiego, który objął patronatem naszą kampanię wręczą zwycięzcom nagrody. Kampania w tym roku objęła swymi działaniami całą gminę.

comments

Dodaj komentarz

Pisanie komentarzy oznacza akceptację regulaminu.


Kod antyspamowy
Odśwież

Copyright © 2009-2016. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim. Designed by BSK

Joomla Templates by Joomla-Monster.com