W ramach kolejnej edycji akcji MEN: "Razem na Święta" uczniowie Szkoły Podstawowej nr1 w Brześciu Kujawskim wykonali świąteczne kartki z życzeniami. Są one dedykowane w szczególności kuzynce naszej uczennicy, 17-letniej Kasi J., która tegoroczne Święta spędzi w szpitalu czekając na przeszczep. Dzielimy się więc dobrymi życzeniami z nastolatką. Pamiętamy też o wszystkich, których czas świąteczny zastanie na łóżku szpitalnym.
ZDROWYCH, POGODNYCH, RODZINNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!
Kartki wykonali uczniowie klas: 1A, 1C, 2B, 4A, 5A, 5B, 5C, 6B, 6C, 6D, 7B, 8A, 8B, klasa specjalna. Wszystkim dziękujemy za włączenie się do niniejszej akcji; za chęć niesienia otuchy chorym; za to, że można liczyć na Wasze dobre słowo.