14 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Historii OLIMPUS. Byli to

– Mateusz Jabłoński, Borys Osowski, Natalia Balcerowska, Oliwia Gorzycka, Natalia Leszczyńska, Agata Nowakowska, Wiktor Osiński (wszyscy z klasy 6A), Małgorzata Malec (6B), Jakub Gołębiowski (6C), Mateusz Łęgowski, Joanna Podlewska, Monika Ćwiklińska, Zofia Gębicka i Julia Pińska (wszyscy z klasy 6D).
Troje z nich zostało laureatami olimpiady. Piąte miejsce w Polsce zajął Mateusz Łęgowski. Szóste – Joanna Podlewska, ósme – Monika Ćwiklińska.
Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy uznania. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!