Logo Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Udział w konkursach przedmiotowych wymaga od ucznia — jaki i przygotowującego go nauczyciela — zaangażowania i wielu godzin pracy. Przejście kolejnych etapów nie jest łatwym zadaniem.
Po raz kolejny uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 wzięli udział w eliminacjach szkolnych do konkursów kuratoryjnych, które są jednymi z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą startować uczniowie szkół podstawowych i średnich.

Do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego z biologii zakwalifikowali się uczniowie:

• Nadia Rosińska – uczennica klasy VIII a; nauczyciel – p. Danuta Kuczyńska;
  • Roksana Woźniak - uczennica klasy VII a; nauczyciel – p. Anna Sobczak;
  • Jakub Gołębiowski – uczeń klasy VII a; nauczyciel – p. Anna Sobczak;
  • Julia Seroczyńska - uczennica klasy VIII b; nauczyciel – p. Anna Sobczak.

Etap rejonowy konkursu z biologii odbył się on-line na platformie cyfrowej bydgoszcz.itesty.edu.pl w pracowni komputerowej naszej szkoły, pod opieką zespołu nadzorującego.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż dwoje uczniów naszej szkoły uzyskało 86% punktów. I z tak pięknym wynikiem awansowali do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 9 marca 2021r.

• Uczennica NADIA ROSIŃSKA
  • Uczeń JAKUB GOŁĘBIOWSKI

Wytężona praca w nauczaniu zdalnym przyniosła ogromny sukces uczniom! My, nauczyciele wspieramy uczniów w rozwijaniu ich pasji i umiejętności. Dziękujemy Rodzicom za wsparcie i zaangażowanie! POWODZENIA!